Spoznajte luxus a inovácie v nadčasovom dizajne

S radosťou oznamujeme úspešné dokončenie rekonštrukcie nášho showroomu MB Panónska, ktorý bol prestavaný podľa najnovších dizajnových štandardov Mercedes-Benz. Tento modernizovaný priestor nie je len o kráse a elegancii, ale aj o ponúknutí toho najkvalitnejšieho zážitku našim zákazníkom.

Čo Vás čaká pri Vašej návšteve?

Naša rekonštrukcia bola zameraná práve na Vaše pohodlie a exkluzívny zážitok z každej návštevy. Práve preto sme spojili estetický dizajn s funkčnými digitálnymi prvkami, ktoré umožňujú našim kolegom sa o Vás postarať v akejkoľvek časti showroomu. Či už v našej kaviarni, v konzultačnej miestnosti, alebo v pohodlí ktoréhokoľvek z našich dizajnových kresiel.

Jedným z kľúčových bodov interiéru je časť autosalónu, kde nájdete najvychytenejšie modely značky Mercedes-Benz prezentované v priestore, ktorý zvýrazňuje ich jedinečné vlastnosti a detaily čo umožňuje našim predajcom a produktovým expertom odprezentovať Vám všetky technológie a luxus, ktorý tieto vozidlá ponúkajú.

Súčasťou našej rekonštrukcie bola aj prerábka a rozšírenie našich servisných priestorov. To znamená, že pri Vašej najbližšej návšteve bude o Vaše vozidlo postarané pomocou najmodernejších technológií, ktoré nám umožňujú pracovať kvalitnejšie a efektívnejšie, ako kedykoľvek predtým.

Ďalšou zo súčastí našej prestavby bolo zameranie na udržateľnosť a ekologické riešenia a práve preto sme investovali do najnovších a najekologickejších technológií – ako napríklad fotovoltaických panelov, alebo tepelných čerpadiel, aby sme znížili svoju uhlíkovú stopu čo najviac. Veríme, že vytváraním a implementáciou týchto ekologických riešení prispievame k skvalitňovaniu životného prostredia a dúfame, že aj vďaka takýmto zmenám sa budú mať dobre aj budúce generácie.

Prečo sme to urobili?

Našou hlavnou motiváciou je poskytovať našim zákazníkom jedinečný zážitok, ktorý prekračuje ich očakávania. Rekonštrukciou nášho showroomu chceme ukázať náš záväzok k dokonalosti a inováciám, ako aj odhodlanie nasledovať najnovšie vízie značky Mercedes-Benz.

Pozývame Vás na návštevu!

Príďte a zažite nový showroom MB Panónska na vlastné oči. Radi Vás privítame, ponúkneme kávu a ukážeme všetky novinky, ktoré sme pre vás pripravili.

Tešíme sa na Vašu návštevu!