Vážení zákazníci!

Srdečne Vám ďakujeme za účasť na 5. ročníku podujatia Raňajky s Hviezdou, ktoré sa konalo v dňoch 21.06 – 22.06 v našich nových priestoroch showroomu MB Panónska.

Predstavili sme Vám nielen náš nový showroom ale aj nové modely značky Mercedes-Benz, ktoré ste si mali možnosť si vyskúšať aj na predvádzacích jazdách.

Spoločne s nami ste si užili jazdy až na 27 autách značky Mercedes-Benz. Mali ste možnosť stretnúť sa so zaujímavými ľuďmi v salóniku She´s Mercedes a taktiež aj s našimi partnermi ako sú Budvar, Interklinik, Mercedes-Benz Financial Services, Mary Kay, Mozli, Nespresso, Nu Skin, Ponteo Activity Park a RDM Garáž, Studio by Volodimir Barber a Vöslauer. Nezabudli sme ani na Vaše deti, ktoré sa netradične zabavili maľovaním na auto alebo športovými aktivitami.

Veríme, že ste si tieto dni spolu s nami užili, Vaša prítomnosť a pozitívna energia prispeli k úspechu celého podujatia!

Touto cestou by sme Vám chceli ponúknuť možnosť využiť jedinečnú príležitosť si zakúpiť Vaše nové alebo predvádzacie vozidlo od značky Mercedes-Benz teraz za atraktívne ceny. A ešte navyše ako bonus získate zákonné a havarijné poistenie na 1 rok zdarma.  Vyberte si Vaše vysnívané vozidlo od MB Panónska ešte dnes!
Aktuálne cenové zvýhodnenia: Aktuálne zvýhodnenia na Mercedes-Benz vozidlá v Bratislave – MB Panónska (mbpanonska.sk)

Aktuálne cenové zvýhodnenia
Zvýhodnené predvádzacie vozidlá
Zvýhodnené vozidlá ihneď k odberu

Ak Vás naša ponuka vozidiel zaujala, neváhajte kontaktovať svojho predajcu alebo nás na [email protected]

Tešíme sa na Vás na ďalších stretnutiach v showroome na Panónskej ceste 31 alebo na budúcich akciách.

Pre priblíženie atmosféry počas Raňajok s hviezdou, Vám prikladáme fotogalériu z akcie

Fotogaléria