Ponuka Mercedes me sa neustále rozširuje a poskytuje užívateľom čoraz rozmanitejšie možnosti. Mercedes me Store je internetový obchod, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou digitálneho ekosystému značky Mercedes-Benz. Ponuka Mercedes me Store na slovenskom trhu sa najnovšie rozšírila o nové prvky mimoriadnej výbavy a nové tematické balíky, ktoré je možné zakúpiť aj formou mesačného predplatného.


Fotogaléria

(4500x3385px, 13.08 MB)

(4500x3143px, 16 MB)


Kým donedávna bolo možné si objednať mimoriadnu výbavu len pri prvotnom konfigurovaní vozidla a teda táto výbava bola dodaná výhradne z výrobného závodu, dnes si niektoré prvky mimoriadnej výbavy môže klient zakúpiť cez Mercedes me Store v okamihu, keď sa pre ne rozhodne po dodaní vozidla. Môže pritom ísť napríklad o Integráciu chytrého telefónu alebo Navigáciu s pevným diskom.

Pre využívanie online obchodu Mercedes me Store si majiteľ osobného vozidla značky Mercedes-Benz potrebuje vytvoriť konto, tzv. Mercedes me ID, či už cez webovú stránku www.mercedes-benz.sk alebo aplikáciu Mercedes me v smartfóne. Zákazník ku kontu asociuje („napáruje“) svoje vozidlo a doplní platobné údaje zo svojej platobnej karty. Každé vozidlo má svoju špecifickú výbavu a k tomu priradenú aj individuálnu ponuku digitálnych doplnkov v Mercedes me Store. Zákazníkovi (fyzická osoba – nepodnikateľ) stačí navštíviť online obchod cez webovú stránku, aplikáciu v smartfóne alebo jednoducho otvoriť aplikáciu Store v infotainmente MBUX vo vozidle a digitálne doplnky zakúpiť.

Novinkou je možnosť mesačného predplatného, ktorá zatraktívňuje ponuku služieb a zákazníkom ponúka väčšiu flexibilitu a komfort pri nákupe a zrušení služieb Mercedes me connect. V prípade mesačného predplatného má zákazník prvý (skúšobný) mesiac zdarma. Jednotlivé tematické balíky si možno zakúpiť na obdobie 36 alebo 12 mesiacov. V rámci nich je k dispozícii napríklad multifunkčný Balík Excellence, ktorý ponúka komplexnejší program digitálnych doplnkov. Skladá sa z Balíka služieb sprostredkovaných na diaľku, Balíka navigácie a Balíka GUARD 360°. V ponuke je aj mimoriadna výbava na celú dobu životnosti vozidla (napr. Integrácia smartfónu). Ponuka sa v budúcnosti bude naďalej rozširovať.

Viac informácií o online obchode na https://shop.mercedes-benz.com/sk-sk/connect, prípadne ich záujemcovia získajú u autorizovaných partnerov značky Mercedes-Benz.