Naša spoločnosť MB Panónska sa výhradne špecializuje na predaj nových a jazdených vozidiel značky Mercedes-Benz.

Profesionalita, vysoké nasadenie a kvalitné služby, ktoré ponúkame našim zákazníkom každý deň, nám priniesli vytúžené ovocie a to v podobe 1. miesta v ocenení za najlepšieho predajcu vozidiel za rok 2023 v Bratislave.

Toto ocenenie nám bolo udelené popredným portálom autobazar.eu a je dôkazom toho, že sme vo svojej oblasti odborníci.

Autobazar.eu, je renomovaný portál pre motoristov, každoročne hodnotí predajcov na základe prísnych kritérií, ako sú kvalita služieb, sortiment vozidiel, spokojnosť zákazníkov a profesionálny prístup.

Naša spoločnosť excelovala v každom z týchto aspektov, čím sme si získali dôveru a uznanie nielen od portálu autobazar.eu, ale aj od jeho zákazníkov.

„Je pre nás nesmiernou poctou, že sme sa stali najlepším predajcom vozidiel v Bratislave. Toto ocenenie je pre nás inšpiráciou a motiváciou pokračovať v poskytovaní najvyššej úrovne služieb a spĺňať očakávania našich zákazníkov,” vyjadril sa konateľ Július Šabo.

Ocenenie za najlepšieho predajcu vozidiel od portálu autobazar.eu je pre nás dôležitým míľnikom. Sme presvedčení, že tento úspech iba podčiarkne našuoddanosť poskytovať výnimočné služby a zostane základom pre budúci rast.

 

Ďakujeme veľmi pekne hlavne našim zákazníkom.
Váš MB Panónska Tím