Začiatok novej éry Performance Luxury s transferom technológií z Formuly 1™

Affalterbach. V stredu 21. septembra 2022 o 16:00 hod. (CEST), Mercedes-AMG predstaví nový model C 63 S E PERFORMANCE (vážená spotreba paliva, kombinovaná: 6,9 l/100 km; vážené emisie CO₂, kombinované: 156 g/km; vážená spotreba elektrickej energie, kombinovaná: 11,7 kWh/100 km)[1] na online platforme Mercedes me media na https://media.mercedes-benz.com/c63s_eperformance a na iných digitálnych kanáloch. Digitálna svetová premiéra bude následne k dispozícii ako video na požiadanie.

Nový model Mercedes-AMG C 63 S E PERFORMANCE mení pravidlá hry v 55-ročnej histórii AMG. Vďaka know-how z Formuly 1™ prináša na cesty špičkové hybridné technológie z motoristického športu. Kombinovaný systémový výkon a systémový krútiaci moment dosahujú nové špičkové hodnoty. Nový modelový rad bude uvedený na trh súčasne ako sedan a kombi.

Svetovú digitálnu premiéru sa odohrá nielen na online platforme Mercedes me media, ale aj na mnohých kanáloch značky Mercedes-Benz, ako sú YouTube, LinkedIn a Twitter. Pre zástupcov médií budú pripravené podrobné informácie a služby na Mercedes me media. Okrem pôvodného znenia v anglickom jazyku budú k dispozícii prepisy v rôznych jazykoch na čítanie a stiahnutie. Rozsiahlu ponuku doplnia mediálne materiály ako sú videá, obrázky a tlačové správy.

[1] Uvedené údaje sú údaje o emisiách CO2 podľa WLTP namerané podľa článku 2 č. 3 vykonávacieho nariadenia (EÚ) 2017/1153. Údaje o spotrebe paliva boli vypočítané na základe týchto údajov. Spotreba elektrickej energie bola určená na základe smernice 2017/1151/EÚ.


Fotografie ku tlačovej správe

Fotografia 1 (1280x800px, 94.88 kB)