Prémiový malý van pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadavájúcich voľnočasové aktivity

Stuttgart. Značka Mercedes-Benz predstaví novú Triedu T v utorok 26. apríla 2022 o 14:00 hod. (CEST) na online platforme Mercedes me media na https://media.mercedes-benz.com/t-class. S úplne novým modelom ponúka značka s hviezdou prémiový malý van pre aktívny život. Premiérový film sa ponorí do rozmanitého sveta rodín a ľudí vyhľadávajúcich voľnočasové aktivity a predstaví kľúčové vlastnosti novej Triedy T. Digitálna premiéra bude následne k dispozícii ako video na požiadanie.

S prémiovým malým vanom rozširuje divízia Mercedes-Benz Vans svoje portfólio pre privátny zákaznícky trh o atraktívny model predstavujúci vstup do sveta Mercedes-Benz pre všetkých, ktorí potrebujú veľa priestoru a stále chcú riadiť vozidlo s kompaktnými vonkajšími rozmermi. Trieda T kombinuje športový a emocionálny dizajn s priestranným a variabilným interiérom, praktickými posuvnými dverami a pre značku Mercedes-Benz typickými štandardmi v oblasti komfortu, konektivity, hodnoty a bezpečnosti. Najnovší člen rodiny Mercedes-Benz ponúka širokú škálu dizajnových a komfortných prvkov v segmente privátnych malých vanov.

Okrem digitálnej premiéry ponúka Mercedes-Benz zástupcom médií aj podrobné informácie a služby na platforme Mercedes me media. Okrem pôvodnej zvukovej stopy v anglickom jazkyku sú k dispozícii prepisy v rôznych jazykoch na čítanie a stiahnutie. V obsiahlom mediálnom špeciále budú okrem tlačovej správy k dispozícii na stiahnutie obrázky, grafiky a videá.


Fotografie ku tlačovej správe

Fotografia 1 (3240x3240px, 1.21 MB)