Ako zvýšiť zabezpečenie Vášho vozidla Mercedes-Benz?
Naše Digitálne doplnky pre oblasť Ochrana vozidla GUARD 360° sú pre vás to pravé.

 


GUARD 360°

Od prvej chvíle vám vaše vozidlo Mercedes-Benz ponúka viac, než by ste si možno mysleli. Pretože v závislosti od modelu vášho vozidla, vami zvolenej mimoriadnej výbavy, roku výroby a krajiny sú už od kúpy nového vozidla k dispozícii Digitálne doplnky pre oblasť Ochrana vozidla GUARD 360° na obdobie 36 mesiacov.

Mnohé z našich inovatívnych Digitálnych doplnkov môžete po aktivácii využívať na obmedzený čas bezplatne. Ak chcete po uplynutí tohto času naďalej profitovať z výhod Digitálnych doplnkov pre oblasť Ochrana vozidla GUARD 360°, môžete si len niekoľkými kliknutiami v obchode Mercedes me Store kúpiť balík Ochrana vozidla GUARD 360°, prípadne môžete predĺžiť jeho platnosť.

 


Vychutnávajte si vždy pocit istoty

S Digitálnymi doplnkami pre oblasť Ochrana vozidla GUARD 360° si už takmer nikdy nemusíte robiť starosti o svoje vozidlo Mercedes-Benz. Pretože v najhoršom prípade budete vďaka mnohým Digitálnym doplnkom dokonale pripravení na prípadné problémy a môžete napríklad deaktivovať svoje kľúče alebo sprístupniť polícii lokalizačné údaje svojho vozidla Mercedes-Benz.