Mercedes WallboxElektrické aj plug-in hybridné vozidlo môžete nabíjať doma – či už z 230V zásuvky alebo z priemyselnej 400V zásuvky, cez WALLBOX alebo na verejnej nabíjacej stanici. Pri nabíjaní doma potrebujte iba pripojiť kábel do zásuvky a nabíjanie sa automaticky spustí.

Pri nabíjaní na verejnej nabíjacej stanici potrebujete vždy spraviť registráciu údajov kvôli platbe za nabíjanie. Až po registrácii môžete vozidlo pripojiť na nabíjací kábel. Vždy si skontrolujte, že sa nabíjanie spustí – rozsvieti sa kontrolka na zeleno. Nezabudnite zamknúť vozidlo, aby Vám nemohol nik vypojiť nabíjací kábel.

Efektívne nabíjanie

Mercedes-EQ vozidlá sú vybavené navigáciou s Elektrickou inteligenciou, ktorá Vám odporučí miesto nabíjania na Vašej trase a vypočíta čas dobíjania. Najefektívnejší čas nabíjania je medzi 15-20 minút. Zároveň Vám vozidlo pripraví akumulátor na nabíjanie.

 

Mercedes me Charge


Získajte prístup k viac ako 515 000 nabíjacím miestam.


Pridajte sa k jednej z najväčších verejných nabíjacích sietí v Európe
https://eu.charge.mercedes.me/web/sk/daimler-sk

Nabíjanie z rýchlonabíjacích staníc IONITY


Nabíjacie stanice IONITY s výkonom do 350 kW

Umožňujú veľmi krátke časy nabíjania v kombinácii s vysokým komfortom používania. Sieť IONITY umožňuje využívať výhody elektrickej mobility na dlhých trasách.

Viac informácií

Flexibilný nabíjací systém 16A


Nabíjacia skrinka, verejný nabíjací stojan alebo domáca zásuvka

možností nabíjania vozidiel s elektrickým pohonom je mnoho a každé pripojenie vyžaduje vlastný nabíjací kábel. Preto je tu teraz nový flexibilný nabíjací systém, kompatibilný so všetkými súčasnými a budúcimi modelmi elektrických a hybridných vozidiel dobíjateľných zo siete od spoločnosti Mercedes-Benz AG.

Viac informácií